Количество:
Категория: Производитель: Сбросить фильтр
Андрій Івасіх
Жанр: Шоу з елементами 3D
Тривалість: 01:00

Існує світ реальний і світ паралельний. До міської дівчинки, на ім'я Еллі, з паралельного світу, втирається в довіру, якийсь Джастер.
Уже, при першому знайомстві, Джастер ухитряється обдурити Еллі. Еллі вірить йому і відправляється з ним в паралельний, фантастичний світ, щоб допомогти ... Далі обман за обманом, які підносять Джастера на трон Зла і темних сил.
Стати на заваді цьому і відновити баланс між Злом і Добром, здатна тільки Еллі.
Микола Ердман
Жанр: Сатирична комедія на дві дії
Тривалість: 2:30
Свою п'єсу «Самовбивця» Микола Ердман написав в 1928 році, але зі сцени театрального мистецтва відлунням минулого вона зовсім не звучить - аж надто багато в історії Семена Семеновича Подсекальнікова перетинів з днем ​​сьогоднішнім.
засл. арт. України Т.Брисіна
Жанр: хореографічні новели
Тривалість: 00:50

Вистава «Казка про казки» - це улюблені казки дітей про Муху-цокотуху, Кота в чоботях, Дюймовочку, Буратіно в яких розповідається про велику дружбу, добро і зло і звичайно про велике кохання, яке допомагає подолати всі негаразди.
Як і всі балети, поставлені засл. арт. України Тетяною Брисіною вистава «Казка про казки» є авторською, оригінальною постановкою. У виставі переплітаються класичні та сучасні елементи хореографії. Завдяки поєднанню казок сюжет став більш динамічним, інтригуючим і чарівним. Пориньте в чарівний і різноманітний казковий світ!
Олексій Коломієць
Жанр: комедія на 2 дії
Тривалість: 02:00

У звичайній агрофірмі сталася велика дивина: чоловіки-начальники після однієї бурхливої ночі з піснями й великою кількістю самогону допилися до того, що фараонами себе уявили, аж раптом… прокинувшись, виявили, що тепер усім заправляють жінки. Чоловіки стали "жінками", а їхні дружини – "чоловіками". От тоді і почались справжні пригоди. Що ж переможе: здоровий глузд чи жіночі хитрощі, і чим врешті решт усе скінчиться?
Инсценізація Володимира Полубоярцева
Жанр: лірична комедія:
Тривалість: 01:00

Вистава «Я тебе ні разу не поцілував» - це мелодраматична історія, про душевну теплоту і людяність, любові і щирість, борг і самопожертву. Вистава звернена до простих і добрих почуттів, які в усі часи з'єднують і об'єднують людей, привносять в їхнє життя віру і надію. Напередодні Нового року в квартирі колишнього знаменитого актора Вершиніна з'являється Олена, давня шанувальниця його таланту, і ... все життя починається спочатку.
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH